КИЇВ (QHA) -

Зустріч Бориса Джонсона і Віталія Кличка відбулася в київській піцерії PIZZA VETERANO, в якій легендарну італійську страву готують хлопці, які воювали в АТО.

Власники піцерії горді, що гість із Великобританії наполіг на проведенні зустрічі саме в їхньому закладі.

Піцерія PIZZA VETERANO була відкрита колишнім бійцем АТО Леонідом Остальцевим. Спочатку він не міг собі дозволити орендувати приміщення, тому йому допоміг господар кафе Kaizen («Метроград») Сергій, охоче надавши частину свого закладу для пілотного проекту ветерана. До лютого 2017 року обидва заклади розміщувалися на одній території. Тепер же піцерія переїхала, і її можна відвідати за адресою: вулиця Софіївська, 8.

Основне завдання проекту, за словами Остальцева, — допомогти реабілітуватися військовослужбовцям після участі в АТО, адже «їм комфортніше працювати разом зі своїми побратимами».

Нагадаємо, з 28 лютого по 2 березня в Україні з загальним візитом перебувають Державний секретар у закордонних справах та справах Співдружності націй Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борис Джонсон і Міністр закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковський.

ФОТО: інтернет

QHA