КИЇВ (QHA) -

Завтра, 1 лютого, в Авдіївку, яка опинилася на межі гуманітарної катастрофи, буде відправлено ​​допомогу, повідомляє на своїй сторінці у Facebook командир батальйону «Київ-1», депутат Верховної Ради Євген Дейдей.

РЕПОСТ!!! Терміново! Відкрито пункт збору гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки!!!

У зв'язку із наявною ситуацією і надзвичайним станом в Авдіївці полк «Київ» прийняв рішення відкрити пункт збору гуманітарної допомоги для евакуйованих жителів постраждалої території.

Сьогодні і завтра на базі полку за адресою: м.Київ, вул.Будівельників, 6, проходитиме збір теплих речей, продуктів харчування, ліків та інших предметів першої необхідності.

Завтра о 17:00 буде відправлена ​​перша машина з допомогою.

Я прошу вас не бути байдужими! Я знаю, що всі втомилися і вимоталися, але зараз від нас залежать життя сотень дітей і людей похилого віку, наших братів, які побачили війну в обличчя ...

Заради них і заради України ми повинні зібратися і об'єднатися! Тільки так ми вистоїмо!!!

Слава Україні!!!

Бажаючі жителі та гості столиці сьогодні і завтра можуть здати теплі речі, продукти харчування, ліки та інші предмети першої необхідності за адресою: м Київ, вул. Будівельників, 6.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, увечері 30 січня президент України перервав офіційний візит до Берліна через загострення ситуації на фронті і загрозу гуманітарної катастрофи в Авдіївці, про яку глава держави розпорядився проінформувати Раду Безпеки ООН і ОБСЄ.

У неділю, 29 січня, проросійські бойовики здійснили спробу штурму позицій Збройних сил України у районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки.

В ході бойових дій 29-30 січня загинули вісім українських військовослужбовців. Через обстріли припинені тепло-, електро- і енергопостачання Авдіївки.

ФОТО: інтернет

QHA