КИЇВ (QHA) -

Правоохоронці викрили на вимаганні хабара у розмірі $100 тис. начальника юридичного відділу однієї з районних державних адміністрацій Київської області. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

— Хабар чиновник вимагав за видачу відповідних документів на оренду земель рекреаційного призначення, водного фонду та невитребуваних паїв на території Переяслав-Хмельницького району, — йдеться у повідомленні.

Чиновнику повідомили про підозру у вчиненні правопорушення за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

QHA повідомляло, що у Львівській області співробітники управління захисту економіки Національної поліції та військової прокуратури Львівського гарнізону затримали директора товариства з обмеженою відповідальністю під час отримання хабара у розмірі 45 тис. гривень. Директор вимагала хабар за повернення конфіскованого товару, який вилучили співробітники Львівської митниці. Товар незаконно хотіли перевезти через державний кордон.

QHA