КИЇВ (QHA) -

У новорічні та різдвяні свята міський пасажирський транспорт працюватиме безперебійно, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

— У зв'язку з проведенням культурних заходів на новорічні та різдвяні свята в центральній частині міста в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування будуть внесені зміни. Зокрема це стосується маршрутів, що курсують через Софійську площу, зазначив Поворозник під час засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків негоди та організації роботи комунальних служб у святкові дні.

Він рекомендує киянам і гостям міста заздалегідь планувати маршрути прогулянок з огляду на зміни, а також повідомляє, що інформація про всі зміни в роботі громадського транспорту буде розміщена на офіційному веб-порталі КМДА.

Крім того, в новорічну та різдвяну ночі робота міського пасажирського транспорту буде продовжена до 3:00. Це стосується як наземного громадського транспорту, так і роботи столичного метрополітену, наголосив Поворозник.

Крім того він додав, що фунікулер працюватиме протягом всієї новорічної ночі, і нагадав, що у столиці працюють нічні маршрути наземного транспорту, завдяки яким городяни зможуть дістатися додому у зручний для себе час.

QHA повідомляло, що у Києві відбулося відкриття новорічного фестивалю «Льодовиковий період».

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA