КИЇВ (QHA) -

З Києва на схід України виїхало 37 вантажних автобусів з технічною допомогою для бійців АТО, зібраної з усіх районів і великих міст області.

Нещодавно призначений голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган заявив, що акція, ініційована ним, допомогла зібрати велику кількість необхідних захисникам України речей, починаючи від предметів побуту і закінчуючи військовим спорядженням.

— Сьогодні глави районних державних адміністрацій усіх районів області та мери всіх міст обласного значення особисто відправляються до зони АТО для того, щоб передати бійцям допомогу, яку зібрали підприємства і небайдужі громадяни Київщини. Той колосальний обсяг допомоги, який зібрала область, є безпрецедентним за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, далекомірів, захищених планшетів, дизель-генераторів, пральних машин, утеплювачів для бліндажів та інших корисних солдатам речей, — зазначив Олександр Горган.

Організація допомоги для українських військових стала одним із перших розпоряджень нового голови КОДА. 1 грудня він підписав доручення про проведення акції під назвою «Київщина — захисникам України». Відповідно до документа, всі голови районних державних адміністрацій та мери міст обласного значення Київської області приступили до збору матеріально-технічної допомоги для військових частин, які знаходяться в зоні проведення АТО.

Юрій Волков, заступник голови Фастівської районної державної адміністрації, у коментарі кореспонденту QHA додав, що і бізнесмени, і прості громадяни активно підтримали ініціативу.

— РДА спільно з громадою району зібрали необхідний вантаж. Дуже активно підключилися до цього процесу сільськогосподарські виробники, підприємці, населення, особливо діти. Ми веземо великий пакет малюнків і новорічних привітань від школярів нашого району. Зазначу, що під час проведення акції рівень підтримки волонтерських ініціатив навіть зріс, у порівнянні з тим, що було на початку російської агресії. Хочу сказати, що люди турбуються за життя воїнів, які захищають нашу країну, і всі хочуть якнайшвидшого миру, — сказав чиновник.

Нагадаємо, за результатами дослідження компанії Gfk Ukerain, з 2014 року 23% населення України так чи інакше займалися волонтерською роботою і допомагали військовим у зоні АТО.

QHA