КИЇВ (QHA) -

Міжнародна технологічна компанія Uber відкрила у Києві штаб-квартиру компанії, яка обслуговує регіон Центральної та Східної Європи.

Про це повідомив призначений генеральним менеджером Uber в цьому регіоні Олексій Стах.

— Усі співробітники компанії з країн Центральної та Східної Європи переїдуть до Києва і працюватимуть тут, заявив він.

За словами Стаха, регіон Центральної та Східної Європи включає в себе Польщу, Україну, Литву, Румунію, Естонію, Чехію і Словаччину. Відповідно до прес-релізу компанії, раніше Стах обіймав посаду генерального менеджера Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані.

За його словами, у 2017 році сервіс почав роботу в шести містах України (Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця). Коментуючи питання про підвищення тарифів, Стах зазначив, що цей крок дав можливість сервісу залучити більше водіїв, не помітили в компанії і відтоку користувачів.

Він також повідомив, що у 2018 році компанія зосередиться на розвитку регіону і планує вдвічі збільшити штат співробітників в Україні.

Раніше повідомлялося, що в Ізраїлі заборонили роботу онлайн-сервісу таксі Uber. Відзначається, що відповідне рішення ухвалив окружний суд Тель-Авіва.

Позов проти Uber супроводжувався скаргами Міністерства транспорту Ізраїлю, Спілки водіїв таксі і компаній, які здійснюють перевезення, адже принцип роботи компанії виходив за рамки законів Ізраїлю для перевізників.

QHA