ДОНЕЦЬК (QHA) -

Всіх співробітників футбольного стадіону «Донбас-арена» у Донецьку і персонал футбольного клубу «Шахтар» попросили подати заяви про звільнення. Про це повідомляє донецьке видання Don-News, посилаючись на інформацію, надану жителями міста.

Було зазначено, що всім, хто раніше працював у структурі стадіону, прийшов лист від керівництва ТОВ «Донбас Арена», в якому пояснювалося, що в зв'язку із захопленням об'єкта озброєними людьми його робота далі здійснюватися не може. У листі стверджувалося, що працівникам будуть виплачені гроші за невикористані відпустки, а також компенсація в розмірі двох місячних окладів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 28 лютого озброєні люди увірвалися до приміщення гуманітарного штабу Ріната Ахметова, що знаходиться на території стадіону «Донбас Арена» в окупованому Донецьку, і заблокували його роботу. Повідомлялося також, що директор стадіону був заарештований і відправлений до місцевого «МГБ ДНР». У той же час підконтрольні терористам видання стверджували, що захоплення гуманітарного штабу було «візитом донецьких правоохоронців для прояснення ситуації» у зв'язку з тим, що штаб нібито припинив роботу після заяви ватажка бойовиків Захарченко про «націоналізацію» підприємств Ахметова.

Своїм «розпорядженням» від 27 лютого терористи ОРДЛО зобов'язали підприємства України до 1 березня укласти договори з податковими агентами незаконних псевдореспублік. У разі невиконання «указу» бойовики стали замінювати нинішнє керівництво підприємств своїми тимчасовими адміністраціями.

ФОТО: інтернет

QHA