КИЇВ (QHA) -

Суд дозволив виїхати за кордон Владиславу Каськіву — колишньому керівнику Держагентства з інвестицій та управління національними проектами за екс-президента Віктора Януковича.

Відповідну постанову, винесену 7 грудня Печерським районним судом Києва, занесено до Єдиного реєстру судових рішень 12 грудня.

Нагадаємо, Каськів підозрюється у привласненні і розтраті майна в особливо великих розмірах.

Прокуратура подавала клопотання про продовження накладених на Каськіва зобов'язань. Захисник і обвинувачений просили повернути Каськіву паспорт та інші документи, що дають право на виїзд з України, мотивуючи необхідністю догляду за малолітньою дитиною.

Суд, вислухавши мотивацію сторін, ухвалив повернути Каськіву документи. При цьому підозрюваний і надалі зобов'язаний з'являтися на першу вимогу до слідчого, прокурора або до суду, а також повідомляти про зміну свого місця проживання.

Нагадаємо, 1 листопада співробітники Генпрокуратури України та СБУ екстрадували з Панами екс-голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва, якого підозрюють у заволодінні злочинним способом 7,5 млн грн.

Раніше QHA писало, що Владислав Каськів вже перерахував до державного бюджету України майже 7,5 млн грн завданих державі збитків.

QHA