ОТТАВА (QHA) -

4 січня 2017 року Конгресом українців Канади спільно з канадською компанією Сaravan Logіstics, канадськими громадськими організаціями Ukraine Appeal, GlobalFire, Global Medic і Лігою українців Канади було зібрано і відправлено до України 11 тонн гуманітарної допомоги, що складається з медичного обладнання та засобів пожежогасіння. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Вантаж буде переданий до лікарень і пожежних станцій на сході України, зокрема, у Маріуполі.

Зібране в січні 2017 року українською громадою Канади обладнання дозволить поліпшити якість надання першої медичної допомоги постраждалим ув результаті російської агресії проти України, а також підвищити ефективність боротьби з пожежами.

Це вже четверта відправка гуманітарної допомоги зазначеними меценатами.

Як повідомляло QHA, представник України в ООН на засіданні 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН на тему "Зміцнення координації в області гуманітарної допомоги і допомоги в разі стихійних лих, що надається Організацією Об'єднаних Націй, включаючи спеціальну економічну допомогу" заявив, що міжнародному співтовариству необхідно надавати більше допомоги жертвам стихійних лих і збройних конфліктів.

ФОТО: інтернет

QHA