МОСКВА (QHA) -

Влада Росії фактично ввела виїзні візи для іноземних громадян. Про це в Фейсбуці повідомила російська журналістка і телеведуча Анна Монгайт, яка зіткнулася з цим явищем особисто.

За словами журналістки, силовики не випустили з РФ няню її дітей, яка є громадянкою Грузії, так як у неї не виявилося якоїсь «виїзної візи». Більш того, її зобов'язали заплатити штраф у розмірі 2 тисяч рублів (близько 900 гривень) за спробу покинути РФ без даного дозволу.

— Виїзні візи ввели нібито 10 днів тому (у коментарях пишуть, що мало не 15 років тому). Про них ніхто не знає. Але вже можна брати штраф. Роблять їх 20 днів, потрібно збирати складний «пакет документів». Як у Англії.

Монгайт зазначила, що у відповідь на обурення співробітник силових структур відповів їй погрозою.

— На наші обурені крики людина сказаа, що все, що тут відбувається, записується на відео, і «спробуйте ще посперечатися, ми продовжимо тоді з вами!» Діти плакали. Понуру няню відправили кудись у світ штрафів і принижень, назад до Росії, яку вона зобов'язана полюбити, не виїжджаючи.

Як повідомляло QHA, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов підтримує ідею введення візового режиму з Росією.

ФОТО: інтернет

QHA