САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

Російські журналісти знайшли у соцмережах профіль із зазначеним номером телефону Акбара Джалілова — передбачуваного терориста, який підірвав себе в метро Санкт-Петербурга. Про це повідомляє видання «Росбалт».

Коли представники преси додзвонилися за номером, чоловік заявив, що не причетний до події.

Ні, тут сталася якась помилка, стверджує житель Санкт-Петербурга.

На даний момент також з'явилася інформація про те, що мати і батько передбачуваного терориста увечері 3 квітня були допитані співробітниками Державного комітету національної безпеки в рідному місті Оші (Киргизстан), після чого прибули до Санкт-Петербургу.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вчинення теракту на момент перебування Путіна в місті «змушує замислитися» і є предметом для аналізу спецслужб.

— Безумовно, сам факт того, що цей теракт був здійснений в момент перебування в місті глави держави змушує замислитися і звертає на себе увагу. Це предмет для аналізу спецслужб. Будь-який теракт є викликом для кожного росіянина, включаючи нашого президента.

Також пресі вдалося зв'язатися із дядьком обвинуваченого у теракті Імаджоном Джаліловим. За його словами, племінник регулярно відвідує мечеть і, безумовно, не є екстремістом.

QHA повідомляло, що у вагоні петербурзького метро 3 квітня прогримів вибух. За останніми даними, загинуло 14 осіб, кілька десятків отримали поранення. Влада Росії назвали вибух терактом.

ФОТО: інтернет

QHA