АВДІЇВКА (QHA) -

У РАЦСі прифронтової Авдіївки в Донецькій області одружилися військові медики, які допомагають рятувати поранених українських бійців, повідомляє прес-центр АТО.

Фронтове весілля зворушила місцевих жителів, які з посмішками зустрічали оригінально прикрашені авто. Військові прикрасили санітарні автомобілі кульками і надутими медичними рукавичками.

Наречений — водій санітарного авто механізованої бригади Олександр, наречена — медсестра в складі мобільного госпіталю Василіса. Наречена розповіла, як їх в АТО звела доля: дівчина приймала поранених бійців, яких з передової привозив її майбутній чоловік.

— Зазвичай ми просто віталися при зустрічі, а коли Саша довго не приїжджав, то було дуже двояке відчуття. Хотілося його бачити частіше, а з іншого боку, я розуміла, що якщо він приїде, то привезе поранених, а це так важко.

Так він і приїхав, змучений, весь брудний і в «бронику» з автоматом. Побачив мене і кинувся обійматися, а потім спіткнувся і під вагою бронежилета ми впали на землю, у цей момент наші погляди зустрілися — і все, весілля», — розповіла наречена.

Як повідомляло QHA, 9 липня зону АТО відвідала делегація Європарламенту. Зокрема, євродепутати оглянули зруйноване Широкине та Маріуполь.

ФОТО: інтернет

QHA