АНКАРА (QHA) -

Про російської анексії Криму, постійних обшуків і затримань кримських татар 5 листопада розповіли прямо на вулицях Анкари.

Як повідомив кореспонденту QHA генеральний секретар Всесвітнього конгресу кримських татар (ВККТ) Намик Кемаль Баяр, в п'яти різних точках турецької столиці були встановлені інформаційні стенди, де можна було дізнатися про останні події на окупованому півострові, а також взяти участь у кампанії зі збору підписів, яка була розпочата за рішенням ВККТ.

На думку колишнього глави Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар, яке і організувало цю акцію, Тунджер Калкая, дуже важливо доносити таким чином інформацію про кримську проблему іншим народам, в даному випадку — турецькому.

Наше завдання зібрати підписи на підтримку тих людей, які піддаються у Криму тиску і опинилися у скрутному становищі, щоб потім направити їх в ООН. Крім цього, ми маємо ще одну мету вийти на вулиці і розповісти людям про Крим, наголосив Тунджер Калкай, нагадавши, що деякі громадяни Туреччини навіть не знають про окупацію кримського півострова.

Як повідомляло QHA, ВККТ за підсумками десятого засідання виконавчого комітету рекомендує кримськотатарським платформам і організаціям по всьому світу організувати у своїх містах і селах акцію «Стратегія-18».

QHA