КИЇВ (QHA) -

Щонайменше 44% жителів непідконтрольної території Донецької області оцінюють ситуацію в Україні як громадянську війну. Про це на конференції у Києві заявила головний консультант Національного інституту соціальних досліджень Юлія Каплан, передає кореспондент QHA.

— Вкрай важливо відзначити ставлення місцевого населення до подій. На непідконтрольних територіях 44% вважає, що в Україні відбувається громадянська війна. 34% вважає, що відбувається просто боротьба українських олігархів за сфери впливу, а тільки 14% думають про те, що йде війна з Росією, повідомила вона.

На думку експерта, вплив російських і підконтрольних бойовикам ЗМІ здійснюється також і на населення підконтрольної Україні території Донецької області. Головним чином тому, що там знаходиться український частотний ресурс і Донецька телевежа заввишки 360,5 метрів, яка за висотою є другою в Україні.

Нагадаємо, заступник міністра соціальної політики та праці Олександр Привалов заявив, що здійснювати соціальні виплати жителям непідконтрольних Україні територій на даний момент неможливо. Це відбувається через те, що тривають бойові дії, а органи державної влади не діють, і неможливо забезпечити отримання цих соцвиплат саме тими особами, які мають право на них.

QHA