ДОНЕЦЬК (QHA) -

У Головному управлінні розвідки України підтвердили інформацію про те, що російським військовим відтепер заборонено носити військову форму в окупованих районах Донбасу через побоювання, що місцеві жителі влаштують над ними самосуд.

До подібних зоходів жителі окупованих територій можуть вдатися через те, що російські окупанти проявляють безпричинну агресію до населення, безладно застосовують зброю і, таким чином, травмують цивільних.

Інформацію про це передає «Центр журналістських розслідувань» з посиланням на джерела у ГУР.

— Серед місцевого населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей зростає обурення поведінкою в громадських місцях російських військовослужбовців, їх безпричинною агресією і застосуванням зброї, що призводить до загибелі і травмування цивільних осіб. У зв'язку з цим командуванням 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ заборонено в дні Новорічних та Різдвяних свят вихід за межі військових частин російським військовослужбовцям у військовій формі, щоб уникнути випадків самосуду над ними з боку цивільного населення, — повідомили в ГУР.

Нагадаємо, як передавало QHA, посол США при ОБСЄ заявив, що Росія продовжує активно перекидати на Донбас особовий склад і озброєння, знаходячи нові способи ховатися від спостерігачів. Зокрема, він зазначив, що Росія стала застосовувати тактику нічних перекидань військового складу через кордон.

ФОТО: інтернет

QHA