ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні, 9 березня, в Одесі мешканці двох будинків по вулиці Вільямса, №59к і 59д перекрили дорогу на 40 хвилин і заблокували рух автотранспорту. Ця акція — жест відчаю, оскільки третю добу 2 500 мешканців будинків залишаються без тепла.

Протестувальники вимагають звернути увагу на проблему відносин двох ОСББ та обслуговуючого кооперативу.

Причиною конфлікту і показового відключення тепла, за словами учасників акції, є помста екс-депутата від Партії Регіонів Олега Кіктенка мешканцям будинків через створення ОСББ. Четвертий рік Кіктенко не передає на баланс ОСББ котельне обладнання та технічну документацію, незважаючи на рішення судів і програні ним апеляції.

Декілька останніх років конфлікт перебуває в активній фазі — мешканцям будинків постійно погрожують, як сам Олег Кіктенко, так і тітушки, неодноразово під час протистояння відбувалися бійки і навіть застосовувалася зброя.

— Правоохоронні органи, міська влада тотально не діють і покривають злочинну діяльність Кіктенка, питання на контролі в обласної і центральної влади, були неодноразові звернення до депутатського корпусу, але результату немає, — каже учасниця акції Руслана.

Відзначимо, що вчора ввечері конфлікт знову набув кримінального відтінку — під час спілкування з мешканцями Кіктенко побив мешканку будинку. Поліція при цьому бездіяла.

QHA