КИЇВ (QHA) - -

Фронтмен гурту O.Torvald, яка представить Україну на «Євробаченні» у Києві, закликав утриматися від зайвих коментарів з приводу участі в конкурсі Юлії Самойлової від РФ і бути обережними, адже Україна бере участь, у тому числі, і в інформаційній війні проти Росії. Про це він заявив в інтерв'ю каналу 1 + 1.

— Потрібно пускати, не потрібно пускати, навіть якщо пустимо або не пустимо, потрібно давати якийсь коментар і бути обережними. Через те, що війна — інформаційна і Юля (Самойлова — ред.) — інформаційний солдат.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, російська співачка Юлія Самойлова не бачить причин не пускати її до України через виступ в окупованому Криму.

Учасниця від Росії на «Євробаченні» у своєму інтерв'ю 16 березня порівняла візит до анексованого Криму з гастролями у будь-якому провінційному російському місті. Вона зазначила, що на даний момент готується до конкурсу в звичайному режимі. Ніяких повідомлень від правоохоронних органів України про заборону в'їзду до країни вона поки не отримувала.

Раніше директор «Євробачення-2017» Йон Ола Санд зазначив, що українська влада може сама в рамках чинного законодавства прийняти рішення про допуск до конкурсу учасниці від Росії Юлії Самойлової.

РФ виявила бажання відправити на пісенний конкурс 27-річну співачку Юлію Самойлову, яка має першу групу інвалідності та пересувається на інвалідному візку. Як стало відомо, раніше Самойлова порушила закон України, виступивши в Криму після його анексії Росією.

У СБУ відзначили, що питання про можливість в'їзду російської учасниці конкурсу до України буде вирішене найближчим часом.

QHA