КРАМАТОРСЬК (QHA) -

Державна прикордонна служба найближчим часом узгодить новий порядок перетину лінії розмежування в зоні АТО через пропускні пункти в'їзду та виїзду в зв'язку з рішенням РНБО. Про це в інтерв'ю "112-Україна" повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Він стверджує, що можливість переходу для цивільного населення збережеться в будь-якому випадку, а щодо механізму перетину пунктів контролю легковими автомобілями питання буде вирішене найближчим часом.

— Відносно легкового транспорту поки роз'яснень немає. Я думаю, що ми не зупинимо перетин лінії розмежування саме цивільним населенням — буде перехід. Чи будуть пропускатися автомобілі? Зараз проходить нарада у Держприкордонслужбі. Я думаю, вони ці інструкції отримають, — сказав Жербівский.

Він зазначив, що автомобілі громадян, що не перевозять товари, точно зможуть в'їжджати і виїжджати з ОРДЛО. Таке рішення незабаром буде оголошене прикордонниками.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на виконання рішення РНБО 15 березня з 13:00 сили Національної поліції та Національної гвардії України перекрили всі автомобільні та залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA