КИЇВ (QHA) -

Хакерам з об'єднання UCA вдалося знайти докази, що вказують на винуватця замаху на вбивство так званої «секретаря глави ДНР» Захарченка Олени Філіппової. Дані розслідування хакерів оприлюднило видання InformNapalm.

Зокрема, завдяки інформації з розкритої поштової скриньки одного з терористів — офіцера РУ РГ «ДНР» Олексія Купрієва з позивним «Капа» — були виявлені подробиці події.

Вказується, що у ящику Купрієва виявлена ​​доповідна записка на адресу депутата Держдуми РФ Олексія Плотнікова (партія «Справедлива Росія»), де прямо називаються імена замовника невдалого вбивства секретаря Захарченка — це колишній глава ГРУ «ДНР» генерал-майор Сергій Петровський із позивним Похмурий — і виконавців: бойовиків з позивними Топаз і Лис. Мотивом вбивства, судячи з матеріалів листування, міг послужити переділ сфер впливу у бізнесі перевезень та обміну валют.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 8 лютого сепаратистські сайти, а потім російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Донецьку у своєму кабінеті пострілом з гранатомета був убитий ватажок батальйону бойовиків ОРДЛО «Сомалі» Михайло Толстих із позивним Гіві. У «прокуратурі ДНР» відповідальність за вбивство Толстих поклали на українську диверсійно-розвідувальну групу.

ФОТО: інтернет

QHA