СІМФЕРОПОЛЬ/АКЪМЕДСЖИТ (QHA) -

Окупанти нехтують погіршенням здоров'я заарештованого українця

Кримчанин Володимир Дудка, затриманий окупантами й рамках так званої «справи кримських диверсантів», заявив у суді, що в СІЗО Сімферополя йому та іншим затриманим не надають необхідну медичну допомогу.

За словами правозахисників, затриманий скаржиться на холод і протяги в СІЗО, через що у нього загострилися хронічні захворювання. Також Володимир Дудка повідомив, що передачу необхідних медикаментів йому затримали на місяць.

Захисник Володимира Дудки відправив до медично-санітарної частини СІЗО адвокатський запит про стан здоров'я свого підзахисного, але відповіді не отримав.

Після арешту адвоката Курбединова зобов'язали працювати швидше

Рішенням Київського районного суду Сімферополя адвоката Еміля Курбединова зобов'язали ознайомитися із справою Редвана Сулейманова до 15 лютого, мотивуючи зменшення строку на ознайомлення тим, що адвокат нібито затягує справу.

Як пояснив Курбединов, при обшуку офісу під час його затримання 26 січня носії інформації зі всіма кримінальними справами, які він веде, були вилучені співробітниками ФСБ, у тому числі і фотоматеріали кримінальної справи Редвана Сулейманова.

У цьому зв'язку для продовження роботи Курбединову необхідно відновлювати матеріали. Однак ФСБ скористалася цією ситуацією, щоб заявити, що адвокат навмисно затягує справу.

У Криму затриманий проросійський «зелений» активіст

Лояльний до окупації Криму Росією активіст руху «Громадський народний фронт», колаборант Андрій Страшко був затриманий керченськими правоохоронцями під час зустрічі з громадянами міста. Про це на сторінці «Новини Керчі» Вконтакте розповів активіст тієї ж організації Віктор Попов. За словами активіста, зустріч була присвячена екологічним проблемам Керчі.

Правоохоронці окупованого міста закидають Андрію Страшку організацію несанкціонованого мітингу, хоча ніякого мітингу не було і учасники організації навіть не планували його проведення. Попов бачить в арешті Страшка спробу місцевої влади зрізати на корені громадські екологічні ініціативи.

Місцева «влада» і представники правоохоронних органів відмовчуються з приводу затримання.

ФОТО: інтернет

QHA