СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В Криму за «тероризм» затримали азербайджанського бізнесмена

В окупованому Криму за звинуваченням у тероризмі 18 січня був затриманий підприємець, азербайджанець за національністю Еміль Юнус оглу Чемаданов. Про це повідомляє азербайджанське інформаційне видання minval.az.

Згідно звинувачення, громадянин Азербайджану мав зв'язки із радикальним релігійним угрупуванням і брав участь у підготовці теракту.

Еміль Юнус оглу Чемаданов народився 1978 року в Криму, його сім'я родом з Хачмазського району Азербайджану.

Затриманий займався підприємницькою діяльністю у Криму.

Тюремники впевнені: фігурант «Хізб ут-Тахрір» симулює хворобу

У Рефата Алімова в СІЗО сталося вже третє за останні тижні загострення захворювання нирок.

При цьому тюремні лікарі вважають, що Рефат симулює хворобу, повідомляє Анна Богачова у Facebook.

Кримчанина звільнили з роботи через затримання ФСБ

Український активіст Андрій Виноградов розповів, що після обшуку в будинку, де вони з дружиною проживають разом із маленькими дітьми і батьками, йому і його тещі запропонували «добровільно» написати заяву про звільнення. Про це він повідомив Кримській правозахисній групі.

Андрій Виноградов працює у приватній компанії «Платан», яка займається продажем будівельних матеріалів.

— Моє керівництво, дізнавшись про обшук, відразу запропонувало мені добровільно написати заяву про звільнення. На роботі мені сказали, що у них уже були 2014 року обшуки ФСБ, і робота тоді була паралізована на два тижні. Зараз вони (керівництво підприємства,  ред.) теж ризикувати не хочуть,  повідомив активіст.

Полозову пригрозили примусовим приводом в ФСБ

Адвокату Миколі Полозову, якого «суд» постановив притягнути як свідка у справі Ільмі Умерова, пригрозили примусовим доправленням на допит. Про це адвокат повідомив у Twitter.

 Під час перерви у справі Чийгоза прийшов слідчий ФСБ Скрипка і спробував вручити повістку на допит. Я знову відмовився. Пригрозив мені приводом,  написав він.

Тепер адвокат не виключає можливості свого викрадення.

Кримський татарин відправлений до суду після конфронтації з поліцією

23 січня у «суді» окупованого Бахчисарая відбудеться судове засідання у справі Османа Белялова, якого звинувачують в участі у несанкціонованому масовому заході.

Бєлялов був одним з місцевих жителів, які після обшуків у кримських татар у Бахчисараї та затримання чотирьох осіб 12 травня 2016 року обговорювали подію у кафе «Салачик».

16 січня кримського татарина запросили до відділення поліції окупантів для ознайомлення із виправленим протоколом. Раніше Белялов уже приходив в поліцію і в попередній версії повістки, пред'явленої йому, не було вказано, в якому статусі він перебуває, на що він правомірно вказав поліцейським, покинувши після цього відділення.

У новій повістці він був названий злочинцем, учасником несанкціонованого мітингу. У відповідь Белялов написав заяву про образу його співробітниками поліції, котрі назвали його так до рішення суду.

ФОТО: інтернет

QHA