СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Севастопольський «суд» продовжив арешт «українським диверсантам»

Ленінський районний суд міста Севастополя 30 грудня продовжив термін утримання під вартою Дмитра Штиблікова, Володимира Дудки і Олексія Бессарабова до 8 березня 2017 року. Про це повідомляє Кримська правозахисна група на своїй сторінці у Facebook.

Кримський в'язень Сулейманов нібито «завдав шкоди РФ на 4 млн рублів»

Заарештованому ФСБ у Криму Редвану Сулейманову окупаційний «суд» у Сімферополі продовжив арешт до 30 січня 2017 року. Представники ФСБ стверджують, що утримуваний під вартою Сулейманов завдав Росії збитків на суму понад 4 млн рублів. Про це повідомив у Facebook адвокат Еміль Курбедінов.

— Редвану Сулейманову заарештованому ФСБ цього року «диверсанту» суд безпідставно продовжив арешт до 30 січня 2017 року. ФСБ стверджує, що Сулейманов завдав Росії, зокрема і ФСБ, збитків у розмірі понад 4 млн рублів, повідомив правозахисник.

РФ внесла Умерова до списку наявних терористів та екстремістів

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Федеральна служба з фінансового моніторингу РФ зарахувала до переліку діючих терористів і екстремістів.

Окупаційна влада вирішили внести його до переліку діючих терористів і екстремістів, де він значиться під номером 5826.

— 5826. УМЕРОВ ІЛЬМІ РУСТЕМОВИЧ, 03.08.1957 р.н., с. АХУНБАБАЄВА ТАШЛАКСЬКОГО РАЙОНУ ФЕРГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ УЗРСР;  повідомляється на сайті Федеральної служби з фінансового моніторингу РФ у розділі "Російські фізичні особи".

Каральна психіатрія дісталася до «бахчисарайської четвірки»

Одного з фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір», 49-річного бахчисарайця Ремзі Меметова відправили на примусове проходження судово-психіатричної експертизи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив його син Дsлявер Меметов.

— Ось і настала черга «бахчисарайської четвірки мусульман»... Каральна медична машина доїхала і до них. Сьогодні до психіатричної лікарні №1 для судово-психіатричної експертизи доправлено мого батька Ремзі Меметова. Тепер найближчий місяць він проведе час у стінах цього закладу. Ось так ось доживеш до 50 років, намагаєшся принести користь суспільству, виховуєш дітей, дотримуєшся своєї релігії і зустрічаєш такий поворот подій, написав він.

ФОТО: інтернет

QHA