СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Керівництво прикордонної служби російських окупантів за допомогою порушення трудових договорів силує екс-громадян України, які зрадили присягу, до звільнення зі служби. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на своїй сторінці у Facebook.

— Керівництвом прикордонної служби ФСБ РФ у Криму цілеспрямовано проводяться заходи з примусу до звільнення співробітників, колишніх громадян України. Стосовно цих осіб систематично не виконуються умови контракту з боку керівництва прикордонного відомства (ненормований робочий час, недостатнє матеріальне забезпечення, а також погані умови проживання).

Нагадаємо, як повідомляло QHA, за твердженнями ГУР, російське командування в окупованому Криму замінює військовослужбовців-зрадників України на кадрових військових Російської Федерації. Зокрема на аеродром Кача в окупованому Криму прибуло 5 льотних екіпажів з Росії, а українських зрадників, які перейшли на бік агресора, що раніше несли там службу, планують перемістити до складу частин Північного флоту Росії.

ФОТО: інтернет

QHA