ДОНЕЦЬК (QHA) -

На окупованих проросійськими бойовиками територіях Сходу України посилюються протестні настрої серед місцевих жителів. Однією з причин цього є погане соціальне забезпечення на цих територіях. Гуманітарні конвої, що відправляються Росією, везуть на Донбас третьосортну харчову продукцію, яка в РФ попитом не користується, адже годиться в їжу лише умовно. Про це повідомили джерела у розвідці виданню «УНІАН».

— Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей спостерігається зростання протестних настроїв і невдоволення діями окупаційної кремлівської "влади". Більшість населення самопроголошених "республік" через відсутність навіть мінімальних коштів не має можливості на належному рівні відсвяткувати новорічні та різдвяні свята. Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, зокрема м'ясної продукції та алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть у Росії і є умовно придатними для вживання, заявили в ГУР.

Нагадаємо, як передавало QHA, в Головному управлінні розвідки України підтвердили інформацію про те, що російським військовим відтепер заборонено носити військову форму в окупованих районах Донбасу через побоювання, що місцеві жителі влаштують над ними самосуд. До подібних заходів жителі окупованих територій можуть вдатися через те, що російські окупанти виявляють безпричинну агресію до населення, безладно застосовують зброю і через це травмують цивільних.

ФОТО: інтернет

QHA