КИЇВ (QHA) -

У зв'язку із погіршенням погодних умов на сході та півдні України знеструмлено понад 150 населених пунктів. Про це під час засідання уряду повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент QHA.

— На даний момент знеструмлено 150 населених пунктів. Ситуація є контрольованою. Всі служби працюють. Сподіваюся, що електропостачання буде відновлено найближчим часом, заявив Гройсман.

Він зазначив, що у Дніпрі через складні погодні умови було перервано навчання у загальноосвітніх установах.

Прем'єр звернувся до керівництва областей, де лютує негода, з проханням забезпечити належні умови у навчальних закладах та доступ до медичних установ.

Зазначимо, за даними МНС України 18 і 19 квітня в результаті спрацьовування автоматичного захисту ліній електропередач через несприятливі погодні умови знеструмлено 152 населених пункти в шести областях України, а саме: у Дніпропетровській — 73, Харківській 38, Полтавській 35, Херсонській  4, Кіровоградській 1 і Запорізькій 1.

Нагадаємо, синоптики Укргідрометцентру прогнозували значне погіршення погодних умов у південних, східних та більшості центральних областей з 18 по 22 квітня.

ФОТО: інтернет

QHA