КИЇВ (QHA) -

Україна виконує план підготовки до Євробачення-2017. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман 28 квітня під час робочого візиту до Міжнародного виставкового центру для перевірки готовності головної арени Євробачення до старту міжнародного пісенного конкурсу.

— Після перемоги Джамали я пообіцяв, що Україна встигне підготуватися (до Євробачення-2017), і сьогодні ми бачимо, що все, що було необхідно для підготовки до Євробачення, зроблено. У нас є прекрасний зал, сцена, команда, яка працювала над підготовкою. Відразу можу сказати, що було нелегко, але ми щодня працювали, щоб ця важлива подія відбулася. Ми виконуємо весь план з підготовки, запевнив журналістів Гройсман, передає кореспондент QHA.

Глава уряду зазначив, що міжнародні партнери України задоволені ходом підготовки до Євробачення.

При цьому прем'єр наголосив, що Україна не має на меті отримати прибуток від проведення конкурсу:

Так питання не стоїть. Для нас головне щоб ця подія пройшла на належному рівні. Ми насправді дуже дбайливо використовували кошти для підготовки, але, як ви бачите, це ніяк не вплинуло на якість. Що стосується повернення коштів, то ми на це не розраховували, це не передбачено. Ця подія для всієї України, наша промоція, і тому ми інвестували в це ресурси.

При цьому він зазначив, що кошти при підготовці до конкурсу витрачалися економно.

Але це не вплинуло на якість. Ми досить раціонально використовували ресурси, і бачимо дуже раціонально підготовлену інфраструктуру, повідомив Володимир Гройсман.

Варто зазначити, що вже післязавтра, 30 квітня, у МВЦ відбудуться перші репетиції учасників конкурсу, і з цього дня у Києві почнуться тижні Євробачення-2017.

QHA