КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час сьогоднішнього засідання уряду доручив службам «Укравтодору» контролювати хід ремонту доріг на місцях. З таким дорученням він звернувся до міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

— Я наполягаю на тому, щоб усі служби автомобільних доріг (...) хай з машин не вилазять але повинні дати якість, повинні визначити пріоритетність, де спочатку робити, де в другу чергу і так далі. Змінити ситуацію на тих об'єктах, які ми з вами запланували, це дуже важливо, наголосив він.

Гройсман представив відео, яке зафіксувало стан доріг у регіонах. Прем'єр назвав «рок-н-рольщиками» робочих дорожніх служб у Полтаві, які затоптували асфальт ногами.

Я б хотів показати одне відео, в якому стані дороги, щоб ніхто не думав, що ми живемо десь окремо від українських доріг. Це реальні дороги, подивіться, в якому стані, прокоментував він.

Крім цього глава уряду повідомив, що 2017 року Україна збільшить фінансування дорожньої інфраструктури, яка погіршилася у порівнянні з минулим роком.

 Ми цього року зможемо виділити близько 30 млрд гривень... Це в три рази більше, ніж минулого року,  зазначив Гройсман.

Як повідомляло раніше QHA, на сьогоднішньому засіданні уряду Володимир Гройсман заявив про створення Служби фінансових розслідувань.

ФОТО: інтернет

QHA