КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не сумнівається в тому, що Крим повернеться в Україну. Про це він повідомив у своєму зверненні до громадян України, що проживають у Криму, в рамках комунікаційної кампанії «Крим — це Україна. 1096 днів опору», ініційованої Міністерством інформаційної політики до третьої річниці окупації Криму.

Ми знаємо, що Крим повернеться у свою українську сім'ю. Ми знаємо про те, що справедливість буде відновлена ​​і ми зможе возз'єднатися, як і раніше.

Володимир Гройсман нагадав про мілітаризацію, розгорнуту окупантами в Криму, і про репресії, яким піддаються кримчани за національною та релігійною приналежністю, а також активісти, що виступають за демократію та верховенство права.

— На превеликий жаль, після анексії Криму став територією, яка є військовою базою окупанта, де нехтуються інтереси людей, свобода слова за різними ознаками віросповідання, прагнення до демократії, придушується ініціатива простих людей.

Прем'єр-міністр висловив сподівання на те, що незабаром окупований півострів повернеться під суверенітет України і заживе мирним, спокійним життям.

І я щиро вірю в те, що настане той день, коли ми будемо разом, коли агресор буде повернений у свою державу, а Крим заживе мирним, світлим і теплим українським життям. Крим це Україна, а сила наша в єдності, сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, міністерство інформаційної політики у четвер, 23 лютого, представляє комунікаційну кампанію «Крим це Україна. 1096 днів опору», частиною якої є відеозвернення членів українського уряду до українських громадян у Криму.

QHA