КРАСНОДАР (QHA) -

Кримський татарин Недім Халілов, який був депортований окупантами з Криму і оголосив голодування аж до повернення додому або смерті, етапується російськими правоохоронцями з Краснодарського краю до табору Гулькевичи у Ростовській області.

Дорогу довжиною в 600 км він може не перенести через поганий стан здоров'я у результаті виснаження організму. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив кримськотатарський активіст Зевід Газієв.

— Сьогодні 29.12.16. о 06:30 стало відомо, що Халілова Н.А. разом із іншими ув'язненими переміщують до іншого табору — у Гулькевичі. На збори дали одну годину. Халілов протягом 38 діб тримає голодовку. Йому відмовлено в госпіталізації та медичному нагляді за його здоров'ям. Етап довжиною в 600 кілометрів у масі 150 осіб він не витримає, а якщо залишиться жити, то його здоров'ю будуть завдані незворотні каліцтва. Етап вже в дорозі — сокира над жертвою занесена, і це не правосуддя, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як писало QHA, Недіма Халілова видворили з Криму за рішенням суду. Причиною депортації став паспорт радянського зразка. Від інших документів кримський татарин принципово відмовився.

ФОТО: інтернет

QHA