ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні колективу патрульної поліції Одеси представили нового керівника. Ним став син Героя України Володимира Рибака, три роки тому замученого терористами «ДНР». Про це повідомляє одеське видання «Думська».

Попередній начальник відомства Михайло Білецький в рамках ротації переведений на аналогічну посаду в Тернопіль.

До призначення на посаду керівника патрульної поліції Одеси Юрій Рибак працював заступником начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення патрульної поліції Києва.

— Юрій Володимирович майже з перших днів приєднався до формування і становлення патрульної поліції України. Це грамотний організатор і справжній управлінець. Упевнений, він буде гідно виконувати свої обов'язки і ефективно реалізовувати намічені кроки стратегічного розвитку, сказав заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Юрій Рибак назвав пріоритетними напрямками роботи підвищення рівня безпеки громадян, посилення протидії вуличній злочинності, поліпшення організації діяльності управління та розширення ефективної взаємодії з населенням.

Нагадаємо, депутат Горлівської міськради від партії «Батьківщина» Володимир Рибак був викрадений 17 квітня 2014 року у Горлівці після мітингу, під час якого він спробував зняти з будівлі міськради прапор сепаратистської «Донецької народної республіки» і повернути український прапор.

19 квітня труп викраденого був знайдений місцевими рибалками в річці Казенний Торець біля смт Райгородок Слов'янського району Донецької області з ознаками насильницької смерті. 22 квітня тіло було розпізнане дружиною Володимира Рибака.

Разом з ним було знайдено тіло студента Юрія Поправки. За повідомленням прес-служби МВС, «причина смерті обох загиблих — комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим потопленням ще живих несвідомих постраждалих».

За даними СБУ, 17 квітня громадянин Росії, колишній лідер бойовиків Ігор Безлер («Біс») доручив начальнику нелегітимною міліції Горлівки нейтралізувати Володимира Рибака, який намагався встановити український прапор на будівлі Горлівської міськради. Також причетним до смерті Рибака названий один з колишніх ватажків бойовиків Ігор Гіркін.

ФОТО: інтернет

QHA