БЕРЛІН (QHA) -

Глава Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина Зігмар Габріель заявив, що заява президента Російської Федерації Володимира Путіна про введення миротворчої місії на Донбас є першим кроком для зняття санкцій з РФ. Про це повідомляє DW.

— Габріель позитивно відгукнувся про ініціативу Путіна щодо миротворців Організації Об'єднаних Націй на Донбасі. На думку глави МЗС ФРН, треба скористатися цією можливістю для переговорів про припинення вогню, йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що, на думку Габріеля, «це було б першим кроком до зняття санкцій з РФ».

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 5 вересня заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь вирішення конфлікту на південному сході України, і доручив МЗС РФ подати проект резолюції на розгляд Ради безпеки ООН.

У свою чергу МЗС України піддало заяву Путіна критиці, заявивши, що слова президента РФ свідчить про чергову спробу Росії як сторони конфлікту подати свою агресію як внутрішньоукраїнський конфлікт і спотворити саму ідею проведення миротворчої операції, яка в такому разі не буде служити досягненню головної мети — встановленню миру на Донбасі та відновленню територіальної цілісності України.

ФОТО: DW

QHA