ДОНЕЦЬК (QHA) -

Українська сторона у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі здобула у протилежної сторони інформацію про перебування в «ДНР» викраденого українського журналіста Станіслава Асєєва. Про це повідомила віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко, передає Еспрессо.TV

— Ми вибили з великими труднощами підтвердження перебування журналіста Асєєва, а також інших волонтерів, військових і будемо вимагати їхнього звільнення, каже Геращенко.

Вона також додала, що українська сторона вимагатиме швидкого звільнення цих людей. Але щоб пройшов обмін, сторона терористів повинна надати точну інформацію про утримуваних українців і виключити шантаж з приводу звільнення осіб, які не мають відношення до зони АТО.

Нагадаємо, 6 червня 2017 року в Донецьку зник журналіст і письменник Станіслав Асєєв, що пише під псевдонімом Станіслав Васін, який вирішив залишитися на тимчасово непідконтрольній Україні території, щоб бути в центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації.

Як раніше повідомляло QHA, в липні бойовики «ДНР» офіційно підтвердили, що зниклий в окупованому Донецьку український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) затриманий і перебуває у них. Його звинуватили у шпигунстві.

Пізніше представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав бойовиків терористичної «ДНР» негайно звільнити затриманого донецького журналіста Станіслава Асєєва.

QHA