КИЇВ (QHA) -

Затриманий в окупованому РФ Криму громадянин України Геннадій Лимешко служив у Збройних силах України за контрактом та був звільнений у травні цього року.

Про це 15 серпня повідомив співробітник управління Юзеф Венскович, пише «Українська правда».

— Даний людина проходив військову службу у Збройних силах України за контрактом з листопада 2016 по травень 2017-го. Він був звільнений за статтею «службова невідповідність».

Венскович уточнив, що Лимешко проходив військову службу в одному з підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України та був звільнений у зв'язку із систематичним порушенням дисципліни.

Спікер глави Державної прикордонної служби Олег Слободян повідомив у інтерв'ю 5 каналу, коли Лимешко потрапив до Криму. За його словами, українець 9 серпня перетнув адмінмежу з окупованим півостровом. При ньому не було заборонених предметів, зокрема ніяких тротилових шашок, тому його пропустили.

Нагадаємо, сьогодні Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила, що 12 серпня затримала в окупованому Криму «агента» Служби безпеки України. Відомство стверджує, що Геннадій Лимешко є агентом СБУ у Херсонській області і був направлений до Криму для здійснення диверсій.

СБУ назвала фейком затримання спецслужбами РФ українця у Криму. У відомстві зазначили, що на тлі погіршення життя кримчан, ФСБ намагається звинуватити в цьому Україну.

Як повідомляло QHA, Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці затриманого напередодні Лимешка.

ФОТО: інтернет

QHA