КИЇВ (QHA) -

На дев'ятому засіданні виконкому ВККТ, яке сьогодні проходить в Києві, член Меджлісу кримськотатарського народу, директор інформагентства «Кримські новини» — Qirim Haber Ajansi (QHA) Гаяна Юксель анонсувала перед членами виконавчого комітету Всесвітнього конгресу запуск в тестовому режимі нового радіо «Хаят», передає кореспондент QHA.

— Зараз радіо працює в тестовому режимі в Каховському районі Херсонщини, що знаходиться близько до Криму. Планується мовлення на Чонгар, а також на північні райони Криму, — заявила вона.

Директор інформагентства зазначила, що головною метою запуску нового радіо стало надання жителям зазначених регіонів кримськотатарського й українського контентів.

Радіо «Хаят» (в перекладі означає «життя») здійснюватиме мовлення на частоті 103,5 FM у районах Херсонської області, які межують з Кримом, — це Генічеський, Новотроїцький райони і селище Василівка Каховського району, а в перспективі мовлення пошириться і на північні райони півострова.

Нагадаємо, 28 липня 2016 року інформаційне агентство QHA в рамках конкурсу Національної ради України з питань радіомовлення і телебачення виграло радіочастоту на території, що знаходиться біля окупованого Кримського півострова.

QHA