МОСКВА (QHA) -

Співробітники ФСБ Росії затримали і побили аспіранта історичного факультету МДУ після того, як він вивісив на вікні гуртожитку саморобний прапор України під час концерту «Весна», приуроченого до третьої річниці анексії Криму, — повідомив друг молодика, який волів зберегти анонімність.

За повідомленням джерела, акція не мала політичного характеру, аспірант лише намагався привернути увагу до проблем гуртожитку. Акцію він проводив для того, щоб показати, що витрати бюджетних коштів на фестиваль з приєднання Криму є необґрунтованими, адже є серйозніші проблеми — наприклад, ремонт гуртожитку.

Помітивши прапор, за деякий час до аспіранта з'явилися майор з ОВС МДУ у супроводі трьох людей у штатському, які назвали себе співробітниками ФСБ. Із застосуванням сили аспіранта довели до його кімнати, де почали оглядати його речі. Забравши фотоапарат, телефон і ноутбук, його привели в ОВС МДУ.

— Поліцейський пішов, а ФСБшники розпочали допит з пристрастю хто такий, на кого працюєш, хто тобі заплатив. Змусили увімкнути ноутбук, копалися в телефоні і фотоапараті. Особливо його не били, в голову тільки розкритою долонею, в корпус кілька разів тикали загостреною шваброю, від якої залишилися порізи і садна,  повідомляє джерело.

Після допиту юнака змусили написати розписку в тому, що він згоден працювати інформатором ФСБ і центру з протидії екстремізму МВС.

Нагадаємо, 17 березня студенти провели акцію протесту проти проведення на Воробйових горах у Москві фестивалю «Весна», присвяченого третій річниці анексії Криму. Також студенти вимагали повернути ишу територію біля головної будівлі університету, передану уряду Москви.

Нагадаємо, раніше QHA повідомляло, що студентів Московського технологічного університету змушували силою відвідати мітинг-концерт на честь анексії Криму.

ФОТО: інтернет

QHA