СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявляє, що в окупованому Криму був затриманий нібито «агент» Служби безпеки України.

Про це повідомляє російське інформагентство «РИА Новости» з посиланням на повідомлення ФСБ.

У ФСБ стверджують, що був затриманий агент СБУ у Херсонській області Геннадій Геннадійович Лимешко, нібито направлений до Криму для здійснення диверсій.

Повідомляється, що Лимешко — уродженець Харківської області і раніше проходив службу в зоні ATO на посаді старшого розвідника глибинної розвідки в одній з військових частин ЗСУ.

У РФ заявляють, що нібито «український агент» мав привести в непридатний стан лінії електропередач Судак Новий Світ для припинення подачі електроенергії, підпалити ліс в районі Судак Рибаче Алушта, забезпечити обвал гірських порід для перекриття автомобільної траси Судак Новий Світ, а також підпалити один з об'єктів комунального господарства в районі селища Рибаче.

12 серпня 2017 року Лимешко Г.Г. затриманий співробітниками органів Федеральної служби безпеки при спробі пошкодити лінію електропередач в районі траси Судак Новий Світ.

За уточненою інформацією QHA, всю дані СБУ офіційно повідомить протягом півгодини.

Зазначимо, що після анексії Криму російські спецслужби неодноразово затримували громадян України за нібито підготовку диверсій. Однак такі звинувачення зазвичай не мають достатньої обвинувальної бази, і є політично мотивованими.

Як повідомляло QHA, з серпня 2016 року в окупованому Криму судять за нібито підготовку «терористичних актів» українців Андрія Захтея і Євгена Панова. В Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України звинувачення російської ФСБ назвали фейком. Петро Порошенко в офіційній заяві назвав звинувачення російською стороною України в тероризмі в окупованому Криму безглуздими і цинічними.

ФОТО: інтернет

QHA