ДОНЕЦЬК (QHA) -

Федеральна служба безпеки Росії сприяє терористам на Донбасі, проводячи затримання місцевих жителів з незначних приводів і направляючи їх до комендатури бойовиків для вербування. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Російське окупаційне командування намагається забезпечити комплектування з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за рахунок громадян країн колишнього СРСР, які з власної ініціативи знаходяться на окупованих територіях України. У березні на окупованій території Донбасу ФСБ РФ із залученням військових комендатур було організовано цілеспрямоване затримання зазначеної категорії осіб, у тому числі за незначні порушення, зокрема, комендантської години. З усіма затриманими проводиться робота щодо призову на військову службу з мобілізації.

Нагадаємо, 22 березня координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив, що Міністерство оборони Російської Федерації розпорядилося збільшити угруповання бойовиків на Донбасі до 50 тисяч осіб. Поповнити лави терористів росіяни мають намір за допомогою проведення мобілізаційних заходів на окупованих територіях України. Повістки з «військкоматів» незаконних «республік» вже отримали 10 тисяч жителів «Л/ДНР».

ФОТО: інтернет

QHA