КИЇВ (QHA) -

ФСБ перенесла судове засідання щодо обрання запобіжного заходу українцю Павлу Грибу на 15 грудня.

Про це написав його батько Ігор Гриб на своїй сторінці в Facebook.

— ФСБ вирішила ускладнити нам життя і перенесла засідання суду з розгляду запобіжного заходу Павлу на 15 грудня. Можливо, щоб іноземні дипломати не потрапили на суд? — написав він.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві внутрішніх справ Білорусі заявили, що перевірка обставин зникнення на території країни Павла Гриба тимчасово призупинена.

Нагадаємо, суд у Краснодарі продовжив Павлу Грибу арешт до 4 січня 2018 року.

Раніше в ЄС заявили, що очікують негайного звільнення українця Гриба та інших українських громадян, які утримуються в Росії.

Нагадаємо, українець Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі. За його словами, на автостанції Гомеля його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим людям у лісі. Більше доби його тримали у приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області, де «законно» оформили арешт.

Влада Білорусі не визнає своєї причетності до викрадення українця.

За офіційною інформацією, з 25 серпня Павло Гриб знаходиться в краснодарському СІЗО. Влада Росії намагається звинуватити його в тероризмі. До нього довго не пускали адвоката і українських консулів. Також російська влада не пропускає до нього українських медиків.

QHA