ДОНЕЦЬК (QHA) -

Співробітники російської ФСБ для вербування місцевих жителів на Донбасі видають себе за «прикордонників» і відбирають паспорти за «незаконний перетин кордону», віддаючи документ лише після згоди на співпрацю. Про це повідомив через свою сторінку у Facebook координатор групи «Інформаційне опір», народний депутат Дмитро Тимчук.

— Зокрема співробітники російської спецслужби під прикриттям прикордонників РФ (Прикордонна служба РФ входить до складу ФСБ РФ) інтенсивно вербують кадри у прикордонній смузі, при цьому вербування ведеться серед широких верств населення, незалежно від роду діяльності. Основний прийом ловля «на контрабанді» або «незаконному перетині кордону», при цьому у громадян вилучаються документи, що полегшує вербування, повідомляє нардеп.

Нагадаємо, як передавало QHA, у Головному управлінні розвідки України підтвердили інформацію про те, що російським військовим відтепер заборонено носити військову форму в окупованих районах Донбасу через побоювання, що місцеві жителі влаштують над ними самосуд. До подібних заходів жителі окупованих територій можуть вдатися через те, що російські окупанти виявляють безпричинну агресію до населення, безладно застосовують зброю і таким чином травмують цивільних.

ФОТО: інтернет

QHA