КИЇВ (QHA) -

Федеральна служба безпеки Росії 23 жовтня могла затримати жителя Сумської області, якого раніше вже затримували за контрабанду.

Про це заявив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

— Можливо, мова йде про жителя прикордонного села Сумщини 1986 року народження, який раніше потрапляв у поле зору прикордонників як невеликий контрабандист, — зазначив він.

Слободян зазначив, що ніякої зброї на чоловіка не зареєстровано. Згідно з наданою інформацією, затриманий проживав з батьком і той не знає, де знаходиться його син з 20 жовтня.

Офіційно він кордон не перетинав.

— Нами ніякої стрілянини зафіксовано не було. Але ми отримали від російської сторони повідомлення про затримання українського громадянина, до якого вони були змушені застосувати зброю, — розповів Слободян.

Прес-секретар зазначив, що у таких випадках повинна відбутися прикордонно-представницька зустріч щодо затриманого. За словами Слободяна, від російської сторони такої пропозиції не було.

Нагадаємо, співробітники Федеральної служби безпеки РФ по Курській області затримали на російсько-українському кордоні громадянина України 23 жовтня.

Повідомляється, що чоловік намагався сховатися і при цьому відстрілювався, проте російські силовики відкрили вогонь і поранили його. Крім того, як повідомляє ФСБ, під час обшуку у затриманого вилучили два пістолети і п'ять ручних гранат. При ньому також знайшли 50 патронів калібру 5,45 міліметра і 26 ампул з рідкою речовиною сірого кольору (ймовірно ртуть).

Джерело: Українська правда

QHA