ВАШИНГТОН (QHA) -

У доповіді авторитетної Американської організації йдеться, що в Центральній і Східній Європі, на Балканах і в Євразії країн з авторитарними режимами більше, ніж країн з усталеною демократією. Україна в цьому дослідженні названа винятком серед усього авторитарного регіону.

— У нашому дослідженні ми побачили, що Україна продовжує прогресувати в 2016 році, але в той же час існують серйозні тривожні ознаки, стара гвардія все ще може перемогти реформи. Потрібно, щоб прихильники України на міжнародній арені продовжили підхід «жорсткої любові», продемонстрований  протягом останніх трьох років, яка спрямована на підтримку місцевого громадянського суспільства, — зазначив директор проекту «Країни в перехідному періоді» Нейт Шенкан.

На пострадянському просторі лише Україна, Молдова, Грузія та Вірменія не відносяться до країн з усталеними авторитарними режимами.

ДОВІДКА: Доповідь під назвою «Країни в перехідному періоді» публікується щорічно, починаючи з 1995 року. Звіт охоплює 29 посткомуністичних країн колишнього Радянського Союзу, а також Центральної, Східної Європи та Балкан.

ФОТО: інтернет

QHA