ПАРИЖ (QHA) -

Французькі колеги і друзі українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно утримують під вартою в Росії, очікують його повернення, висловлюють йому слова своєї підтримки і вірять у якнайшвидке звільнення. Про це заявила українська журналістка, яка живе у Франції, Анна Жаяр-Чесановська.

— Хочу сказати від себе і не тільки від себе, тому що знаю, що під цими словами підпишуться інші колеги, його друзі, що ми дуже пишаємося ним, що він для нас — людина з великої літери, надійний, щирий, що він — великий професіонал своєї справи, дуже славний журналіст і нам дуже сильно його не вистачає, — зазначила вона.

За її словами, колеги і друзі журналіста чекають його звільнення і повернення до Франції, відновлення професійної діяльності.

Відзначимо, 8 лютого Роману Сущенку виповнилося 49 років.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко не сумнівається, що незаконно затриманий в Росії журналіст "Укрінформу" Роман Сущенко повернеться додому після так званого суду в РФ.

Як повідомляло QHA, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави.

Джерело: Укрінформ

QHA