СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сфабрикований Кремлем судовий процес у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза наближається до кінця: у понеділок, 7 серпня відбудеться його фінальна частина.

Про це повідомив активіст кримськотатарського національного руху Заїр Смедляєв на своїй сторінці в Фейсбуці:

— У дебатах виступить прокурор, яка, швидше за все, незалежно від того, що під час судового розгляду вина Ахтема не була доведена, вимагатиме його арешту і, швидше за все, відповідно до поставленої їй завдання — по максимуму! Для Ахтема зараз дуже важлива ваша підтримка!

Активіст попросив всіх небайдужих підтримати Ахтема Чийгоза і відвідати судове засідання.

— На жаль, близькі родичі завтра братимуть участь у дуа його матері! Початок судового процесу о 9:30, для того, щоб потрапити до будівлі суду, потрібен паспорт і бажано з'явитися трохи раніше початку процесу, для проходження через пункт пропуску.

Відзначимо, що засідання «Верховного суду Криму» проходять за адресою: м. Сімферополь, вул. Павленка, 2.

Як повідомляло QHA, 1 серпня після 150 засідань «Верховний суд Криму» завершив судове слідство у справі Ахтема Чийгоза.

Нагадаємо, Ахтем Чийгоз був затриманий у січні 2015 року та вже більше двох років утримується в слідчому ізоляторі Сімферополя за звинуваченням в організації масових заворушень перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року, де проходив мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Справу Чийгоза суд розглядає в рамках сфальсифікованої «справи 26 лютого».

QHA