СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму так званий «Верховний суд Республіки Крим» у п'ятницю, 7 липня, продовжив ще на два місяці арешт фігурантів Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Зеврі Абсеїтова, Ремзі Меметова, Рустема Абільтарова і Енвера Мамутова, передає Центр журналістських розслідувань.

Згідно з рішенням «суду», Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов перебуватимуть під вартою до 12 вересня 2017 року.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Еміль Курбедінов, судове засідання проходило у закритому режимі.

— Продовження арешту Бахчисарайській четвірці, обвинуваченій у справі Хізб ут-Тахрір, знаменне ще тим, що слухачів не пускають навіть до будівлі суду, не кажучи вже про залу засідання. Рішення судів оголошуються також у закритому режимі з порушенням закону.

Нагадаємо, засідання підконтрольного Кремлю Верховного суду Криму 5 травня, на яких розглянули продовження арешту фігурантів Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір», пройшли із порушеннями.

Як повідомляло QHA, 12 травня 2016 року у Караван-сараї «Салачик» у Бахчисараї пройшов масовий обшук. В результаті були затримані Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов.

ФОТО: інтернет

QHA