СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Арсена Джеппарова, фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір», посадили в карцер на 25 днів.

Про це повідомив адвокат Джеміль Темишев, передає КримSOS. За його словами, Джеппарова відправили в карцер за те, що він нібито не відкрив двері в камеру на вимогу адміністрації СІЗО.

— У них камера одна з найменших у СІЗО. Там навіть пройти неможливо. Якщо одна людина встала, друга вже не пройде. Тому двері в камеру погано відчинялися.

Відомо, що Джеппаров перебуває в карцері вже четверту добу.

— У нього йшло лікування, коли його посадили (в карцер). Його забрали в шкарпетках і майці. Всю ніч він простояв у сирому карцері.

Політв'язень вже не вперше потрапляє в карцер. У січні його посадили на десять діб за те, що він не зголив бороду.

Зазначимо також, що за час перебування у СІЗО у Арсена Джеппарова значно погіршився стан здоров'я. У листопаді минулого року в'язень переніс операцію.

Адвокат Темишев неодноразово звертався до співробітників СІЗО з проханнями надати його підзахисному медичну допомогу. Адміністрація установи проігнорувала всі його прохання.

Нагадаємо, Арсен Джеппаров є одним з фігурантів ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір». Разом з Емір-Усеїном Куку, Вадимом Сіруком, Рефатом Алімовим і Муслімом Алієвим він був затриманий у квітні 2016 року. Минулого тижня суд у закритому режимі продовжив цій п'ятірці арешт на два місяці.

Як повідомляло QHA, політв'язень-українець Андрій Коломієць, засуджений в окупованому Криму за участь у Революції Гідності і перебуває в ув'язненні в РФ, поскаржився на погіршення стану здоров'я і попросив про медичну допомогу.

ФОТО: інтернет

QHA