ОДЕСА (QHA) -

В Одесі суд скасував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою фігуранту «справи 2 травня» росіянину Євгену Мефедовау.

Мефьодова обміняють на українського військовополоненого.

— Прокуратура Одеської області спільно з УСБУ та органами Національної поліції тримає це питання на контролі і вживає заходів, щоб якомога більше наших полонених могли повернутися додому, зазначили у прес-службі прокуратури Одеської області.

Згідно з матеріалами клопотання, Мефедов вчиняв дії, спрямовані на підготовку та організацію масових заворушень з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу.

Нагадаємо, 15 листопада Приморський районний суд Одеси продовжив запобіжний захід Євгену Мефедову у вигляді утримання під вартою ще на 2 місяці. Його підозрюють у сепаратизмі та організації масових заворушень.

Як раніше повідомляло QHA, колишній начальник міліції громадської безпеки Одеси, фігурант справи "2 травня" Дмитро Фучеджі отримав громадянство Російської Федерації.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими та проукраїнськими активістами. У центрі міста загинули кілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, де розташовувався табір проросійських мітингувальників. У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. Постраждали понад 200 осіб, 48 — загинули.

QHA