СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Фігурант «сімферопольської п'ятірки», один із заарештованих у так званій «справі Хізб ут-Тахрір» Рустем Ісмаїлов вперше за 10 місяців зустрівся з дружиною.

Про це дружина Рустема Фатма Ісмаїлова розповіла на своїй сторінці у Facebook. За її словами, зустріч відбулася у СІЗО Сімферополя.

— Рустем дуже бадьорий, сильний духом, посмішка на обличчі. Шкода, сфотографувати не змогла, тому що телефони вас попросять вимкнути співробітники. Але я можу передати від нього всім-всім, рідним, знайомим і всім, хто переживає за нього, великий Селям алейкум! Він дуже всім дякує за вашу щиру підтримку, ваші молитви! Йому дорога дуже ваша підтримка, яка надає йому багато сил!

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року в масивах Строганівка і Кам'янка Сімферопольського району ефесбешники обшукали будинки кримських татар Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва і Рустема Ісмаїлова. Всі вони були затримані за підозрою в участі в організації Хізб ут-Тахрір, визнаної в РФ терористичною.

Як повідомляло QHA, 7 червня у Київському районному суді Сімферополя продовжили арешт фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір», кримським татарам Рустема Ісмаїлову, Узеїру Абдулаєву, Теймуру Абдулаєву, Емілю Джемаденову і Айдеру Саледінову.

ФОТО: інтернет

QHA