СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ(QHA) -

Одному із заарештованих у так званій «справі Хізб ут-Тахрір» Рустему Ісмаїлову вперше за 10 місяців дали дозвіл на зустріч з дружиною.

Про це Фатма Ісмаїлова повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці. Вона зазначила, що зустріч відбудеться в СІЗО окупованого Сімферополя.

— Нам з чоловіком дали дозвіл на зустріч, яку не давали все 10,5 місяців, ущемляючи тим самим наші конституційні права. У середу я поспілкуюся з чоловіком, побачу його... Так, не в кафе і не в парку... Зустріч відбудеться, ІншаАллаг, у СІЗО м. Сімферополя, через скло. Багатогодинне очікування своєї черги попереду, яку необхідно зайняти до 8 ранку...

Але радість переповнює!

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року в масивах Строганівка і Кам'янка Сімферопольського району ФСБшники обшукали будинки кримських татар Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова, Узеіра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва і Рустема Ісмаїлова. Всі вони були затримані за підозрою в участі в організації Хізб ут-Тахрір, визнаною в РФ терористичною.

Як повідомляло QHA, у так званому Київському районному суді Сімферополя в окупованому Криму 7 червня продовжили арешт фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір», кримським татарам Рустему Ісмаїлову, Узеіра Абдулаєву, Теймуру Абдулаєву, Емілю Джемаденову і Айдеру Саледінову.

ФОТО: Фейсбук Фатми Ісмаїлової

QHA