КИЇВ (QHA) -

Слідчі дії у справі незаконно затриманого у Москві українського журналіста Романа Сущенка можуть закінчитися у вересні, якщо його не почнуть навмисно «гальмувати», пише «Укрінформ» з посиланням на інтерв'ю адвоката журналіста Марка Фейгіна.

Фейгін також окремо відзначив як позитивний факт те, що «на міжнародному рівні є політична динаміка в обговоренні питання про можливий обмін Сущенка».

Як відомо, власного кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто обвинувачення у «шпигунстві».

У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву. Термін утримання Романа Сущенка під вартою було продовжено до 30 вересня.

Як повідомляло раніше QHA, адвокат ув'язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив, що домігся для свого підзахисного, що утримується у Лефортово, нового побачення з дружиною і дочкою.

ФОТО: інтернет

QHA