МОСКВА (QHA) -

Викрадення 19-річного українського громадянина Павла Гриба може бути пов'язане з намірами Кремля обміняти його на спійманого на Донбасі російського військовослужбовця-контрактника Віктора Агєєва. Таку думку висловив російський адвокат Марк Фейгін у коментарі «Гордону».

При цьому, на думку адвоката, спецслужби Білорусі знали про підготовку операції з викрадення Гриба у білоруському Гомелі.

— Думаю, родичі Гриба і представники українського консульства вже мають у своєму розпорядженні детальнішу інформацію. Ясна річ, що консула до нього поки не пускають. Коли він підпише всі папери, тоді і консула пустять. Подібні дії співробітників російських спецслужб я бачив уже неодноразово. Вони пішли перевіреним шляхом. Тому історія буде дуже довга. Навіщо викрали Гриба? У РФ шукають варіанти, на кого б такого соковитого можна швидко обміняти Агєєва. З моєї точки зору, це тривала операція для вирішення саме цього питання, зазначив Фейгін.

QHA повідомляло, що сьогодні, 8 вересня, в РФ спростували інформацію про те, що зниклий у Білорусі українець Павло Гриб утримується у СІЗО №5 Краснодарського краю.

Як раніше повідомляло QHA, начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 7 вересня Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону отримало повідомлення від ФСБ РФ у Краснодарському краї про утримання Павла Гриба у Краснодарі. У повідомленні говориться, що Павло Гриб був затриманий за звинуваченням у скоєнні злочину відповідно до ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу РФ.

ФОТО: інтернет

QHA